Košarka (Ž): Omišanke se propustile okititi Pleterom

košarkašicaŽKK STUDENAC Omiš - ŽKK PLETER Rijeka 78:84 (15:25, 15:27, 22:17, 26:15). U 7. kolu ženske A1 lige Pleterke su izvrsnom igrom nadigrale favorizirane domaće igračice Studenca. U prvom poluvremenu su gostujuće igračice vodile sa 30:52, a do 27. minute su još i povećale prednost na 26 koševa razlike, da bi tada Omišanke počele igrati obranu i došle do samo dva poena zaostatka. Ipak nisu uspjele napraviti veliki preokret i gošće iz Rijeke nose u Rijeku veliku pobjedu. Riječanke su zabijale iz svih pozicija dok je kod Studenca bolja od drugih bila Šerić sa 27 koša ...