A1: Studenac - Rockwool Pula 78:85

studenac omišSTUDENAC OMIŠ - ROCKWOOL PULA  78:85. Košarkašice Rockwoola iznenadile su na gostovanju u Omišu i sjajnom predstavom došle do prve ovosezonske pobjede. Već na samom otvaranju Puljanke su serijom 6:0 najavile dobru partiju. Međutim, domaćin je ubrzo izjednačio, te igrom ''koš za koš'' priveo četvrtinu s minimalnim zaostatkom. U drugoj su četvrtini košarkašice Rockwoola preuzele inicijativu, te jakom obranom i pojačanom polukontrom ostvarile prednost od 12 koševa. Ta se prednost održala sve do posljednje četvrtine kad Omišanke koriste nekoliko krivih dodavanja i smanjuju na ''minus 7''. Ipak, sigurna realizacija s crte slobodnih bacanja omogućila je Puljankama mirnu završnicu i zasluženo slavlje ...

A-1 liga košarkašica, 3. kolo:

Omiš. Dvorana OŠ Josip Pupačić. Gledatelja: 100 . Suci: Roglić, Čorkalo, Pepur (svi Split).

KK Studenac - KK Rockwool Pula 78:85 (18:17, 15:27, 20:23, 25:18).

Izvor: Omis-info.com

Najučinkovitija u redovima Rockwoola bila je Đukić s 20 poena, a slijedile su je Đikić i Ramljak koje su ubilježile i po 9 skokova.
U derbiju kola Gospić je pobijedio Medveščak koji se ravnopravno nosio s aktualnim hrvatskim prvakinjama samo u prvom poluvremenu.

STUDENAC: Pezo, Vrvilo 7, Kalažić 10, Perlić 22, Amić 12, Jelčić 18, Dinčić, Vrkić 9, Podrug, Vlahov, Dilber.