Druga momčad Dragovoljca tijesno poražena od Makarana

RK HD2 - KingtradeRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - RK KINGTRADE  30:31 (18:18). U subotu u SC Gripe, u maloj dvorani odigran je susret protiv Kingtrade, rukometne momčadi iz Makarske. Druga ekipa Hrvatskog Dragovoljca je dobro otvorila utakmicu ali lošu obranu i promašene prilike, koriste Makarani i poluvrijeme završava 18-18. U drugom poluvremenu Dragovoljac preuzima glavnu ulogu s raspoloženim Ercegovićem i golmanom Tokićem, te čak odlazi deset minuta prije kraja na tri razlike. U zadnje tri minute Kingtrade je stigao do izjednačenja, te s igračem manje u završnici odnose bodove s Gripa rezultatom 30:31. Izgubila se dobivena utakmica ...

RUKOMET

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 2 - RK KINGTRADE  30:31 (18:18)

Piše: Stipe Tokić / rkhd.hr

Kapetan Marin Grgat je preuzeo odgovornost u zadnjim napadima da riješi utakmicu ali sva tri napada nisu realizirana. Uzbudljiva utakmica je tako tužno završila po dugoraćane. Teško će se zaboravit ovaj poraz od ljutih rivala.. No bit će bolje.