Nogomet: Mladost - Orkan 4:0

MLADOST - ORKAN 4:0 (1:0). U fer i korektnoj utakmici goropadni Proložani visoko su porazili pomlađenu momčad gostiju. Mladost je povela u 12. minuti poslije solo akcije. Erceg je zaobišao dva Orkanova igrača i sa 10-ak metara plasirao loptu iza leđa Blaževića. Početkom nastavka rezultat je povisio Ivan Bilić, a šest minuta kasnije svojim drugim pogotkom Erceg je povećao vodstvo domaćina, da bi "točku na i" preciznim udarcem sa 20 metara po sredini gola postavio Slišković ...

Izvor: Sportske Novosti

Strijelci: 1:0 Erceg (12), 2:0 I.Bilić (48), 3:0 Erceg (54), 4:0 Slišković (71).

Najbolji igrač: Ivan Bilić (Mladost)

Sudac: Romeo Ajduković (Split) - 7,5