Orkan - GOŠK 0:3

NK ORKAN - NK GOŠK Kaštela 0:3 (0:1). Nogometaši Orkana nastavili su niz loših utakamica i niz poraza. U 19. kolu 1. Županijske lige Orkan je na svom travnjaku glatko izgubio od Kaštelana iz GOŠK-a. Napadi Orkana lomili su se kao valovi na tvrdom lukobranu obrane gostiju, možda i najbolje u ligi. Šteta što i naša obrana nije tako čvrsta. Gosti su je uspili probiti čak tri puta. Poveli su preko Barana pred kraj prvog poluvremena, a u nastavku umjesto preokreta i pobjede domaćina, usljedila su još dva šoka za navijače Orkana u pandemijskom egzilu, odnosno na sigurnoj stajanci poviše igrališta.
Bit će bolje... Mora. Dotad, nastavlja se proljetna mora. Tri utakmice, tri glatka poraza, tri puta po tri - nula. Nema druge, valja pojačati marendu momcima prije utakmice s nečim kripnijim...

MB

NK Orkan su nastupili: Zemunik, Garac, Bekavac (76. Skender), Mandurić, Batinović, Šarić, Erceg (60. Ivanišević), Pavić (76. Voloder), Ercegović, Bartulović (30. Mudnić-Pulje), Baraban. Trener: Drago Vojnović