Korenat potopljen u Omišu

Dragan SaračVK OMIŠ - VK KORENAT 12:4 (3:3, 4:0, 2:0, 3:1). Nije to bila Gusarska bitka, ali epilog je isti. Korenat je stjeran u škripac, nadigran i potopljen u Omišu. A da među vratnicama dugoraćana nije bio raspoloženi Dragan Sarač gusari bi slavili i s puno većom razlikom. Sve što su dugoraćani sinoć u igralištu napravili učinili su to u prvoj, izjednačenoj četvrtini. Poslije toga Omiš je bio jednina momčad u igralištu, a naši momci kao da su ostale tri četvrtine već bili na osvježenju u "Rivice". U momčadi domaćina goropadni su bili Dejan Savičević (4 gola) i Marino Franičević (5) , dok se u kapici Korenta istakao samo vratar Dragan Sarač. Činjenica da Korenat od kraja prve četvrtine pa sve do zadnje minute utakmice nije postigao niti jedan jedini gol sve govori o utakmici ...

III HVL

Seniori potopljeni, juniori nezaustavljivi

Piše: Mladen Banović

Čestitke Omišu na odličnoj igri i uvjerljivoj pobjedi, te im poželimo sve najbolje u borbi s Dupinom za prvo mjesto.

SENIORI

VK OMIŠ - VK KORENAT  12:4 (3:3, 4:0, 2:0, 3:1)

korenat - omiš

Jedino s čime dugoraćani mogu biti zadovoljni su juniori kluba koji treniraju i igraju dobro, ma izvrsno čak, te pobjeđuju vršnjake i kod kuće i u gostima. Sinoć su u Omišu pobjedili domaćina rezultatom 13:9.

JUNIORI

VK OMIŠ - VK KORENAT  9:13 (1:5, 2:3, 4:2, 2:3)

Bravo momci!

Pohvale idu i treneru Marinu Biliću, a ja bih, ovom prilikom iako su svi odigrali dobro istakao igru Marina Terzića koji je za razliku od Dina "bobija" Banovića i škveranina Kaline, sinoć u Omišu "pričao" samo igrom u obrani i golovima, dok je nervozni Kale "skidao zvijezde i sve svece"...