NK Omiš: Bešlić zabio na krivoj strani

NK ZMAJ - NK OMIŠ  2:0 (1:0). Boljom igrom tijekom cijele utakmice Zmaj je zasluženo osvojio prve proljetne bodove. Za početno vodstvo Zmaja čekala se 38. minuta kada je nabačenu loptu Grkovića s desnog boka s dva metra, uz lijevu vratnicu, Bešlić nespretno ugurao ispred vratara Duje Vukovića u svoju mrežu. U nastavku terensku nadmoć domaćina u 49. minuti u pogodak je pretvorio Grković na dodavanje Matešana. Pobjeda je Zmaju najavila bolje dane, a Omišu je poraz donio dodatne brige u svezi opstanka u trećoj ligi ...

NK ZMAJ - NK OMIŠ  2:0 (1:0)

Piše: S. Brbić / Slobodna Dalmacija