Euro liga: Hajduk vs. Levski 1:0

Hajduk je pobijedio Levski rezultatom 1:0 u prvoj utakmici 2. pretkola Europske lige. Trenutak odluke dogodio se u 24 minuti kada je obrana bijelih presjekli balun pa je Vlašić povukao polukontru, asistirao Tudoru koji je petom lijepo odigrao za Savvasa koji je izborio kazneni udarac. Marko Futacs je bio precizan s bijele točke i doveo Hajduk u vodstvo koje se usprkos još nekoliko prilika nije povećalo do kraja utakmice.
Nogometaši Hajduka prvi susret prvi susret drugog pretkola kvalifikacija za Euro ligu odigrali su u Dugopolju, a uzvrat se igra za sedam dana u Sofiji pred praznim tribinama.

Euro liga: Hajduk vs. Levski

Izvor: Dalmatinski portal

Hajduk spremno dočekuju prvu službenu utakmicu sezone, nedostajat će tek Toma Bašić koji ima problema s leđima. Trener Joan Carrillo, miran poput studenta koji je naučio gradivo, nije otkrio novinarima koji će bijele vitezove izvesti večeras od prve minute na stadionu Hrvatski vitezovi, ali tijekom priprema se iskristalizirao sljedeći sastav: na golu Stipica, posljednji red Tudor, Nižić, Lopez i Memolla, ispred njih su Radošević, Savvas i Hamza, dok su najistureniji Erceg, Vlašić i Futacs.