Razbranili vratara, zapucali čak 7 sedmeraca, izgubili

RK HDRK ŽUPANJA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  25:20 (12:11). U 15. kolu 1. HRL- Dukat, ekipu Hrvatskog Dragovoljca otišla je na daleko gostovanje u Županju odigrati protiv istoimene ekipe koja se nalazila jedno mjesto ispred Dugoraćana na tablici lige. Početak utakmice obilježilo je puno grešaka, nitko nije uspio napraviti osjetniju razliku sve do 20. minute kada domaći prave seriju i odlaze na 9:5. Nakon minute odmora Dugoraćani se vraćaju u igru i do poluvremena pristižu na jedan zgoditak razlike zaostatka, 12:11. Početkom drugog djela nešto bolji Hrvatski dragovoljac ima jedino vostvo u drugom djelu (12:13), i to je bilo sve što su mogli napraviti na ovoj utakmici. Domaćin je to znao iskoristiti, te je cijelo drugo poluvrijeme pravio razliku koja je u 45. minuti bila 19:15. U 58. minutu se ušlo rezultatom 25:19 za domaće, susret završavaju gosti zgoditkom za konačnih 25:20, zaslužena pobjeda rukometaša Županje, a kao kuriozitet susreta spomenimo samo čak sedam (7!) falivenih sedmeraca ekipe RK Hrvatskog dragovoljca ...

RUKOMET (M)

Razbranili vratara, falili čak sedam sedmeraca

Županja, sportska dvorana OŠ "Ivan Kozarac", 05.03.2011. 19,00 h
Gledatelja: 100

RK "ŽUPANJA" - RK "HRVATSKI DRAGOVOLJAC"  25:20 (12:11)

Piše: Županjac

Što se tiče igre obiju ekipa trebalo bi je što prije zaboraviti, jako loš dan za rukomet, osim izvrsnih vratara na obje strane i novuh bodova za ekipu Županje.

Kod Hrvatskog dragovoljca bolji od ostalih bio je vratar Previšić sa 13 obrana i Galiot sa 7 zgoditaka, a kod domaćina izvrsni vratar Rajković sa 18 obrana od čega je skinuo i 4 sedmerca, te odlična partija Ivkića sa 4 zgoditka.