RK Hrvatski Dragovoljac - RK Ivančica 35:26

RKHD - IvančicaIgrači Ante Plazibata su još jednom potvrdili kako im je zaista mjesto među prvoligašima, a još jedna odlična utakmica na domaćem parketu pokazala je kako Dugoračani imaju realne izglede za ostanak u ligi. Ovaj put na Gripama je stradala Ivančica koja je samo u prvih 10-ak minuta bila ozbiljan protivnik. Tako su se gosti držali do 7:7. a nakon toga domaći dolaze do prednosti od tri pogotka razlike, koja su odličnim protunapadima i preko raspoloženih Galiota i Kambera do kraja prvog dijela povećali na visokih 20:13 ...

SPLIT
Mala dvorana SC Gripe.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK IVANČICA   35:26 (20:13)

RKHD - Ivančica

Piše: I.Maraš / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

U nastavku nije bilo gotovo nikakvih dilema, domaći su čvrstom obranom diktirali tijek susrela, pa je do kraja bilo samo pitanje s koliko će golova razlike Ivančani krenuti kući.

Osim navedenih strijelaca koji su postigli čak 22 domaća pogotka, treba pohvaliti vratara Previšića kao ključnu prevagu na strani jednog od konkurenata Ivančanima u društvu najboljih.

Kod gostiju jedini koji su se uspjeli istaknuti, više pogocima nego i samom igrom bili su Gotal i K. Stefičar s po 6 pogodaka.