• JFolder: :files: Path is not a folder. Path: /home/dugirat/public_html/images/stories/galerija/galerija/20110410_rkhd_ivancica
Notice
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/galerija/galerija/20110410_rkhd_ivancica

RK Hrvatski Dragovoljac - RK Ivančica 35:26

RKHD - IvančicaIgrači Ante Plazibata su još jednom potvrdili kako im je zaista mjesto među prvoligašima, a još jedna odlična utakmica na domaćem parketu pokazala je kako Dugoračani imaju realne izglede za ostanak u ligi. Ovaj put na Gripama je stradala Ivančica koja je samo u prvih 10-ak minuta bila ozbiljan protivnik. Tako su se gosti držali do 7:7. a nakon toga domaći dolaze do prednosti od tri pogotka razlike, koja su odličnim protunapadima i preko raspoloženih Galiota i Kambera do kraja prvog dijela povećali na visokih 20:13 ...

SPLIT
Mala dvorana SC Gripe.

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK IVANČICA   35:26 (20:13)

RKHD - Ivančica

Piše: I.Maraš / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

U nastavku nije bilo gotovo nikakvih dilema, domaći su čvrstom obranom diktirali tijek susrela, pa je do kraja bilo samo pitanje s koliko će golova razlike Ivančani krenuti kući.

Osim navedenih strijelaca koji su postigli čak 22 domaća pogotka, treba pohvaliti vratara Previšića kao ključnu prevagu na strani jednog od konkurenata Ivančanima u društvu najboljih.

Kod gostiju jedini koji su se uspjeli istaknuti, više pogocima nego i samom igrom bili su Gotal i K. Stefičar s po 6 pogodaka.