Dubrovnik - Hrvatski Dragovoljac 21:28

RK DUBROVNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  21:28 (12:11). Dugoratskim rukometaši nastavljaju s pobjedama. Na gostovanju u Gradu preoteklog vikenda pobjedili su gospare i vratili se kući pjevajući. Dubrovčani su odlično otvorili utakmicu, već u 5. minuti vodili su 3:0, a kad je kapetan Plazibat zapucao i sedmerac bilo je svima na mladoj klupi Dugoraćana jasno da bez pravog angažmana neće biti dobro. I nije bilo dobro sve do završnice prvog dijela kada se razigrao već spomenuti kapetan Keđa, kojemu se pridružio Marko Galiot Zele i raspoloženi vratar Đonlić, te je rezultat doveden skoro u egal. U nastavku je Dragovoljac još više posložio svoje redove, prešao u vodstvo koje nije ispuštao do kraja utakmice. Štoviše semafor se u Gospinom polju zaustavio na rezultatu 21:28 za goste.