Seniori Hrvatskog dragovoljca pobjedom krenuli u nastavak prvenstva

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK KAMIČAK  31:25. U ŠC Gripe, u Splitu, prošlu nedjelju je odigran susret između domaćina Hrvatskog Dragovoljca i gostiju iz Sinja. Dragovoljac je dobro otvorio utakmicu i sredinom prvog poluvremena imao i pet pogodaka prednosti, odlična obrana i raspoloženi golman Matej Glavaš su priveli prvo poluvrijeme kraju s rezultatom 17-11 za domaćina. U drugom poluvremenu Dragovoljac je krenuo u nešto slabijem ritmu te se gosti iz Sinja hvataju priključak na samo dva gola zaostatka. Ipak Kamičak nije uspio nametnuti svoj ritam, te Dragovoljac lagano privodi utakmicu kraju s krajnjim ishodom 31-25. Najbolji strijelac utakmice je bio Mislav Plazibat s deset pogodaka, a uz njega najviše se istaknuo Marko Galiot s osam pogodaka. Ovom pobjedom Dragovoljac se smjestio na drugo mjesto, te zaostaje samo jedan bod za vodećom Olimpijom. Idući vikend se igra možda i odlučujuća utakmica za osvajanje 2HRL-jug protiv direktnih konkurenata Jelse s otoka Hvara, nadajmo se da će Dragovoljac uspjeti odnijeti važnu pobjedu i napraviti veliki korak k naslovu prvaka.

Izvor: rkhd.hr