Dragovoljci pobjedili Županju

KeđaRK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK ŽUPANJA  31:27 (14:14). Momčad iz Dugog Rata još jednom je potvrdila da će na "svom" terenu biti i te kako težak zalogaj za svakog protivnika, a pobjeda protiv Županje ostvarena je u drugom poluvremenu nakon bolje igre u obrani. Dragovoljci su susret započeli sigurnom igrom i stalnim vodstvom, ali su pred kraj prvog dijela ispustili prednost koja je uglavnom iznosila tri pogotka razlike pa su gosti prvi put poveli u 25. minuti (11:12). Do kraja prvog dijela Dugoraćani uspjevaju izjednačiti, a u nastavak utakmice ulaze s mnogo agresivnijom 3-2-1 obranom koja im je donijela rezultatsku prednost što je bilo dovoljno da do kraja utakmice potvrde sigurna dva nova boda. Domaći su imali dva iznimno raspoložena igrača, Mislava Plazibata i Marka Galiota, koji su postigli više od pola pogodaka za svoju momčad, dok su sastav Županje predvodili iskusno Mladen Milišić i Jerko Pejić ...

RUKOMET

Piše: I. Maraš / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC

Matešković (4-5 obr.), Plazibat 10 (2), Vuković, Jakelić, Skender, F. Pleić (2), Galiot 8 (2), Đonlić, I. Pleić (4), Čulić, Bušić, Banović, Šolić, Stipičić 4 (3), Štrljić (1), Pivac (2).