Trogir - Hrvatski Dragovoljac 34:19

RK TROGIR - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  34:19 (20:9). Dugoraćani su u prve dvije minute poveli s 2:0 i u pravom smislu riječi tu su stali. Kao da igraju nogomet. Nakon toga domoći su preuzeli igru u svoje ruke i povećavali razliku iz minute u minutu. Velika razlika u kvaliteti dala je priliku treneru domaćih Borisu Popoviću da svi igrači iz zapisnika provedu određena minutažu na parketu, a naročito oni najmlađi, Mamut i Kuroit koji su je više nego sjajno iskoristili. Isto je napravio i trener gostiju Marko Galiot dajući priliku svim svojim pritajenim "zmajevima" sa klupe Dragovoljca.
Za Hrvatski Dragovoljac su protiv Trogira nastupili: S. Maleničić (2 obrane), H. Jakelić 4, Perić 2, Banović 2, Kutleša 2, Grgat 1, Vukasović, Pocrnja 1, B. Jakelić 2, Varvodić 2, Urličić 3, M. Maleničić. Trener: Marko Galiot Zele.

Piše: V.Stojan / Sportske Novosti