Hrvatski dragovoljac zauzeo vrh tablice

RKHM DUBROVNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC  21:28 (12:11). U subotu je RK Hrvatski dragovoljac krenuo u Grad na teški susret protiv dugoraćanima uvijek neugodnog domaćina iz Dubrovnika, kako bi ostvario četvrtu pobjedu zaredom. Susret je odigran u sportskoj dvorani Dubrovnik pred 300 vatrenih navijača domaćina. Dragovoljac je tradicionalno usporeno otvorio susret te brzoj momčadi Dubrovnika prepustio ritam utakmice koji su to dobro iskoristili. U prvom poluvremenu se u trenucima gubilo i četiri gola razlike, ali pred kraj dugoratski "dizelaši" stižu domaćina i prednost kopni sve do minus jedan, te poluvrijeme završava s 12:11 za domaćina. Nakon uputa trenera Marina Stipičića, igrači Hrvatskog Dragovoljca znatno jače ulaze u drugi dio utakmice te jakom obranom uspijevaju zaustaviti napade Dubrovčana, poglavito najboljeg strijelca utakmice Bušlju ...

RUKOMET

RKHM DUBROVNIK - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 21:28 (12:11)

Izvor: rkhd.hr

Usprkos presingu domaćina, Hrvatski Dragovoljac stvara razliku pred kraj utakmice te elegantno uz najboljeg pojedinca na terenu Mislava Plazibata, privodi utakmicu kraju s konačnim rezultatom 21:28.

Napomenimo da je ova četvrta pobjeda zaredom te da je ekipa Hrvatskog Dragovoljca preuzela vrh 2. HRL-jug.