Ostali lider na tablici, Air Kovač oduševljavao publiku

RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC - RK ARBANASI  20:24 (15:11). U subotu je RK Hrvatski Dragovoljac odigrao susret s "fenjerašom", ekipom Arbanasa iz Zadra na "domaćem" parketu male dvorane SC Gripe. "Unaprijed" upisani bodovi pridonijeli su i nešto ležernijem pristupu utakmici te se tradicionalno prvo poluvrijeme odigralo dosta statično s puno tehničkih pogrešaka. U nastavku utakmice, gosti su fizički dosta pali, a igrači s klupe Dragovoljca su iskoristili svoju priliku da se nametnu treneru Stipičiću. Najbolji u redovima Dragovoljca je bio Marko Maleničić s pet pogodaka, a dobru dionicu, poglavito u obrani je odradio i Milivoj Kaštelančić s postignuta dva pogotka. Također moramo pohvaliti mlado krilo Dragovoljca Kristijana Kovača, igrača s vicom u igri, koji je atraktivnim potezima oduševljavao vjernu dugoratsku rukometnu publiku i svoje suigrače, a nešto manje trenera Stipičića, što je bilo definitivno pravo osvježenje na utakmici. Utakmici koja je rutinski privedena kraju rezultatom 29:24 za Dragovoljac ...