Nogomet: Neretva - Omiš 1:1

NK OmišgoolNK NERETVA - NK OMIŠ  1:1 (1:1). U rastrganoj igri uz obilje grešaka na kraju su bili zadovoljniji Omišani. Gosti su prvi zaprijetili preko Šiše, ali se istaknuo Brečić. Nakon toga uslijedile su domaće prigode. U 19. minuti udarac glavom Sutona zaustavio je Mataga, a zicer utakmice promašio je Pehar u 22. minuti. Nakon toga na scenu je stupio Marin Kežić. U 25. minuti je nespretnom intervencijom omogućio gostima vodstvo, a u 40. pogodio je i na suprotnoj strani te poravnao rezultat. U nastavku nije bilo izrazitijih prigoda, a strogoću je trenirao sudac Jarić, koji je u 51. minuto pokazao crveni karton Ključi, a u 71. i Šiši ...