III HNL: Omiš - Neretvanac 3:0

Antonio PekovićNK OMIŠ – NK NERETVANAC 3:0 (2:0). Već u prvih pola sata susreta bilo je jasno da će bodovi ostati u Omišu. Fantastičnim messijevskim pogotkom sa 20 metara Antonio Peković je prvi načeo mrežu Neretvanca u 14. minuti, a svega nekoliko minuta kasnije Kuvačić pogađa glavom za 2:0. Gosti tijekom cijelog susreta nisu uputili niti jedan udarac kojim bi ozbiljnije ugrozili vratara Baučića. Do kraja prvog dijela moglo je biti i više golova da su Šarić i Vrkić iskoristili prilike ...

III HNL
Omiš, stadion Anđelko Marušić, gledatelja 150.

NK OMIŠ – NK NERETVANAC 3:0 (2:0)

Piše: Ivan Vulić
Izvor: Sportske Novosti

Ivan ŠarićU 50. minuti Ivan Šarić je 3 puta pucao glavom iz blizine, ali braniči i vratar gostiju ipak su se uspjeli izvući, no 10-tak minuta kasnije isti igrač se napokon upisao u strijelce i postavio rezultat na konačnih 3:0.

Strijelci: 1:0 Peković (14. min), 2:0 A. Kuvačić (21. min), 3:0 Šarić (62. min)

NK OMIŠ: Baučić 6.5, A. Kuvačić 7 (od 45. Jakovčević 6.5), Koštić 7.5, L. Čagalj 6.5 (od 67. Knezović /), Pivčević 7, Špaleta 7, Vrkić 6.5, Biuk 7, Šarić 7, Žilić 6.5, Peković 8 (od 57. Turić 6.5)
Trener: Antonio Borić 6.5

NK NERETVANAC: Liković 5.5, Kvesić 5.5 (od 45. Karačić 6), M. Ključe 5.5, Čamo 6, Granić 5.5, D. Ključe 5.5 (od 77. Glasović /), Mihaljević 6, Batinović 6, Vasilj 5.5 Brečić 5.5 (od 63. Mataga 6), Grgić 6
Trener: Davor Mioč 6

Igrač utakmice: Antonio Peković
Ljudi u crnom: Damir Silić (Dicmo) 7, pomoćnici: Čačić (Zadar) i Vrkić (Zadar).