Neretvanac - Omiš 2:1

NK NERETVANAC - NK OMIŠ 2:1 (0:0). Nakon prvog poluvremena u kojemu je Boško Baučić odličnim obranama držao Omišane, Neretvanac je ubacio u brzinu više. Zabio je Bubalo nakon prekida, loptu je nabacio Stipe Glasović. Poslije toga najljepša akcija: Bubalo je proigrao Juru Glasovića, a on poslužio Vasilja za 2:0. Gosti su potom smanjili rezultat nakon prekida. Zabio je Pivčević u 55. minuti. Potom Žaja ne koristi mrtvu priliku za izjednačenje, ni ‘jedan na jedan’ s golmanom nije bilo dovoljno. Do kraja Omiš nije ozbiljnije zaprijetio, a sudac Silić ne sudi očigledan penal za domaćine..

Piše: Tomislav Bjeliš / Slobodna Dalmacija

Za NK OMIŠ su igrali: Baučić (7), Bandov (6), Jurić (5.5), Pivčević (6), Bauk (5,5), Klarić (6.5), Žaja (5,5), Žilić (6), Ercegović (6) (od 65. Vuković 6), Kolobarić (6) (od 55. Čobanov 6), Bilić (6)(od 29. Peković 6).