Gusari ostali bez municije

NK OMIŠ – NK NERETVA 0:0 (0:0). U utakmici bez mnogo prilika domaćini su ih stvorili nešto više, no lopta nije ulazila u mrežu. U 26. min dobar šut Dina Špalete, brani Rolj. Par minuta kasnije prilika na drugoj strani, ali udarac Čelića odlazi pored gola Vukovića. U 35. ponovno opet Špaleta prijeti, ovaj put sa 25 m, međutim, pokušaj loba nije uspio. U nastavku Omišani su stvorili još dvije prilike Jure Žilića i slobodan udarac Koštića, ali vratar gostiju je bio siguran u intervencijama. Do kraja je bilo jasno da će doći do podjele bodova s obzirom da ni jedna ekipa nije uspjela nadigrati protivnika.

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 150.

Balun nije htio u mrežu gostiju

NK OMIŠ – NK NERETVA 0:0 (0:0)

Piše: Ivan Vulić
Izvor: Sportske Novosti

NK OMIŠ: Vuković 6, Kuvačić 6(od 45. Biuk 6.5), Čagalj 6.5 (od 81. Bartulović /), Bauk 6.5, Pivčević 7, Špaleta 7, Vrkić 6, Koštić 6.5, Žilić 6, Vidović 6.5 Bandov 6 (od 70. Janković /)
Trener: Tonči Žilić 6

NK NERETVA: Rolj 6.5, Jelčić 6 (od 67. Paponja /), Dominiković 6, Kuran 6, Glavan 6.5, A. Sršen 6, Batinović 6, Magzan 6.5, Jerković - (od 18. Čelić 6.5), Primorac 6, I. Sršen 6 (od 53. Ereš 6)

Igrač utakmice: Dino Špaleta
Sudac: Jerolim Čulina (Pridraga) 6, pomoćnici: Šimunac (L.O.) i Žilić (Škabrnja).