III HNL: Omiš - Neretva 2:1

Ivan ŠarićNK OMIŠ – NK NERETVA 2:1 (2:0). Jaki vjetar bio je dodatni protivnik igračima, ali Omišani su ipak pronalazili načine da dođu do mreže Buzova. U 20. min Vrkić zabija za 1:0 na asistenciju Žilića, a samo 2 minute kasnije Koštić izvan šesnaesterca pogađa za 2:0. Gosti nisu uspjeli uputiti nijedan udarac u okvir u prvom poluvremenu. U drugom dijelu bilo je više nadmetanja na obje strane ...

III HNL

Omiš. Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK NERETVA 2:1 (2:0)

Piše: Ivan Vulić

NK Omiš U drugom dijelu bilo je više nadmetanja na obje strane, domaći su zaprijetili u 2 navrata udarcima Vrkića i Šarića, međutim, trud gostiju isplatio se u 85. minuti kada Milinković smanjuje na 2:1.

Do kraja utakmice ipak nije bilo promjene rezultata.

Strijelci: 1:0 Vrkić (20. min), 2:0 Koštić (22. min); 2:1 Milinković (85. min)

Igrač utakmice: Marko Vrkić