Odoše bodovi u Opuzen

goolNK OMIŠ – NK NERETVANAC  2:3 (0:2).U zanimljivoj i rezultatski neizvjesnoj utakmici gosti su ipak uspjeli izvući sva 3 boda. Poveli su Neretvanci pogotkom Babića u 25. min na centar šut Čame. Samo 7 minuta kasnije Pivčević radi prekršaj 5 metara ispred gola, jedanaesterac je realizirao Brečić. Nakon toga izgledalo je da Omišani pomalo gube konce igre, ali agresivnijim pristupom u nastavku sve se okrenulo. U 50. minuti Čagalj smanjuje na 1:2 iz jedne gužve par metara od gola. U 73. minuti novi igrač na terenu, Šarić, kreće u 2 na 2 akciju koja završava poravnanjem rezultata na 2:2 ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata.
Gledatelja 300.

NK OMIŠ – NK NERETVANAC  2:3 (0:2)

Piše: Ivan Vulić

Opasno je visila momčad gostiju u tom periodu utakmice sve do ključnog trenutka u 78. min kada inače pouzdanom Baučiću lopta ispada iz ruke ostavivši Ljutu da se mirno ušeta u gol s njom za pobjedu Neretvanca.

Sudac: Dario Kulušić (Šibenik) 6 Pomoćnici: Perica (Šibenik) i Gabela (Split)

Strijelci: 0:1 Babić (25. min), 0:2 Brečić (32. min), 1:2 Čagalj (50. min), 2:2 Šarić (73. min), 2:3 Ljuta (78. min)