Omiško proljeće: U gostima pobjeđuju, doma gube..

Omiško proljeće: U gostima pobjeđuju, doma gube..NK OMIŠ – NK NERETVA 1:3 (1:2). Neobično zbunjeno i opušteno Omišani su ušli u utakmicu, već u 1. minuti kao hladan tuš polio ih je pogodak gostiju. Nesmotreno dodavanje Pivčevića u zadnjoj liniji iskoristio je Danijel Kozina koji uzima loptu i neometano lobuje Boška Baučića. Taman kada je izgledalo da su se trgnuli od početnog šoka, slijedi novi pogodat Neretve, strijelac za 0:2 bio je Eduard Raguž. Naznaku da bi se stvari konačno okrenule donio je Dino Špaleta još jednim u nizu svojih odličnih pogodaka sa ruba kaznenog prostora, 1:2. Drugi dio započeo je s nešto više žestine na obje strane ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata.
Gledatelja 300.

NK OMIŠ – NK NERETVA   1:3 (1:2)

Piše: Ivan Vulić

Omiško proljeće: U gostima pobjeđuju, doma gube..Drugi dio započeo je s nešto više žestine na obje strane, ali rezultatski su profitirali samo gosti. Na konačnih 1:3 postavio je Domagoj Kuran u 60. minuti.

Zaslužena pobjeda Neretve, međutim, valja spomenuti da je u ovoj utakmici Omiš bio oslabljen zbog odsustva kapetana Jure Žilića.

STRIJELCI: 0:1 Kozina 1. min, 0:2 Raguž 15. min, 1:2 Špaleta 20. min, 1:3 Kuran 60. min
IGRAČ UTAKMICE: Eduard Raguž