Ne može ni Jordan sam..

driblingNK OMIŠ – NK PRIMORAC 1929   2:3 (1:2). Gosti iz Stobreča ipak su se pokazali prejaki za momčad Omiša. Već u 7. minuti Kirevski centrira iz slobodnog udarca na Jozu Dilbera koji glavom otvara rezultat na 1:0. U 30. minuti Baučić nespretno reagira te ruši protivničkog igrača na 2 metra od gola. Marko Jurić iz jedanaesterca povisuje na 2:0. Samo minutu kasnije, novi jedanaesterac za goste, ali ovaj put Baučić je pročitao Jurićev pokušaj. U 38. na sličan način kao što su gosti postigli prvi pogodak, sada pogađaju i Omišani. Strijelac Marko Jordan na dodavanje Dragutina Šiše...

OMIŠ

Ne može ni Jordan sam...

Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 400.

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

U 62. novim pogotkom Jozo Dilber polako gasi nadanja domaćina u preokret. Veoma inspirirani Marko Jordan u 85. minuti atraktivno prolazi pored vratara, namješta si loptu na glavu te je šalje u mrežu za 3:2. Na kraju, isti igrač imao je izglednu priliku za izjednačenje, ali nedostajalo je malo sreće ...

NK OMIŠ:

Baučić 6, Jakovčević 5.5 (od 70. Rogošić /), Farić 6, Pivčević 5.5, Tomić 6, Špaleta 6, Delić 6, Biuk 6.5, Jordan 7.5, Žilić 5.5 (od 60. Kuvačić 6.5), Šiša 6.5 (od 60. Bilić /)
Trener: Goran Šušnjara 6.5

NK PRIMORAC 1929:

Bartulović 6, Plazonić 6, Jurjević-Škopinić 6.5, Jurić 6.5, Mrčela 6.5, Asanović 6.5, Vuletić 6 (od 75. Batinić-Olujić /), Dilber 7.5, Škorput 6 (od 70. Žaja 6), Kirevski 7 (od 73. Zenel/), Galić 6.5
Trener: Ivan Rajić 6.5

Strijelci: 0:1 Dilber 7. min, 0:2 Jurić 30. min, 1:2 Jordan 38. min, 1:3 Dilber 62. min, 2:3 Jordan 85. min
Igrač utakmice: Marko Jordan (Omiš).

Sudac: Mario Soldić (Hrvace) 6
Pomoćnici: Ugrin (Split) i Božinović (Split).