Omišani poveli, no sve se preokrenulo u nastavku

Nk OmišNERETVA - OMIŠ  3:2 (0:1). Boljom igrom u drugom dijelu Neretva je napravila preokret te polusezonu završila pobjedom. Prvi dio susreta je protekao u rastrganoj igri, ali Omiš je na odmor otišao s vodstvom iz 3. minute kad je mrežu domaćina pogodio Muslim. U nastavku su domaći boljom igrom sve preokrenuli. Izjednačio je u 57. minuti najbolji pojedinac susreta Danijel Kozina. Igrala se 70. minuta kad je Milinković iskoristio ubačaj Kozine za vodstvo domaćina. 2:1. Četiri minute poslije Neretva je povećala vodstvo nakon najljepše akcie koji je zaključio Bubalo. U završnici Omiš je smanjio preko raspoloženog Muslima. Za novi preokret bilo je prekasno ...

III HNL
Metković. Igralište Iza Vage. Gledatelja 100.

Preokret u nastavku

NERETVA - OMIŠ 3:2 (0:1)

Piše: B. Lovrić / Slobodna Dalmacija

Strijelci: 0:1 Muslim (3), 1:1 Kozina (57), 2:1 Milinković (70), 3:1 Bubalo (74), 3:2 Muslim (85).
Najbolji igrač: Danijel Kozina.