Neretva - Orkan 1:1

NK NERETVA - NK ORKAN 1:1 (1:0). Nakon pobjede u Splitu, Neretva je u subotu očito očekivala lagan posao protiv Orkana koji se nalazi na dnu ljestvice. Već u 3. minuti domaći su poveli. Batinović je u kaznenom prostoru bio brži na lopti od Baučića koji ga je oborio, a sudac Tot je pokazao na najstrožu kaznu. Brečić je pogodio sa 11 metara a do kraja poluvremena nije bilo većih uzbuđenja, a gosti su se žalili na neujednačen kriterij glavnog suca. U nastavak se krenulo dosta živo, pa svoj gol pred naletom gostiju u 60. minuti sjajnom paradom brani vrlo dobri Rolj a osam minuta kasnije iz slične situacije Orkan stiže do izjednačenja kada preciznim udarcem u donji desni golmanov kut zabija Ante Marčić, njihov ponajbolji igrač. Imali su Dugoraćani do kraja utakmice još prilika za pobjedu, a smatraju i da su oštećeni za nedosuđeni kazneni udarac. Neretva je pred kraj imala priliku preko Brečića ali sjajno je obranio Baučić. Orkan se tako s vrijednim bodom i slatkim mandarinama vratio pjevajući u Dugi Rat..

NK NERETVA - NK ORKAN 1:1 (1:0)

Piše: Božidar Lovrić / Slobodna Dalmacija

Domaćini su odmah poveli. Batinović je u kaznenom prostoru bio brži na lopti od Baučića koji ga je oborio, a sudac Tot je pokazao na najstrožu kaznu. Realizator je bio Brečić. U 68. minuti Galić je bio asistent, a vižljasti Ante Marčić je nogom pogodio sa sedam metara za izjednačenje i podjelu bodova na ušću Neretve. Orkan se tako s vrijednim bodom i slatkim mandarinama vratio u Dugi Rat.

Za NK ORKAN su nastupili Baučić (6), Galić (6) (od 73. Šimić -), Ivanišević (6,5), Baraban (6.5), Romić (6), Pezo (6), Tokić (6) (od 64. Klarić 6), Marčić (7), Jukić (6.5), Grbeša (6) (od 64. Šarić 6), Petković (6).