Vaterpolo: Korenat - Dupin 11:10

H2OHrvatska vaterpolska reprezentacija nije se uspjela plasirati u finale Svjetskog prvenstva u Rimu nakon što je u polufinalnom susretu izgubila od Srbije sa 11:12. Hrvatska tako neće obraniti naslov prvaka osvojen prije dvije godine u Melbourneu... Vaterpolisti dugoratskog KORENTA pobjedili su večeras u Portu Orij u ljepotici dosadašnjeg dijela prvenstva III HVL odličnu ekipu DUPIN iz Tučepa rezultatom 11:10. Vodili su dugoraćani cijelim tijekom utakmice, kontrolirali igru i rezultat, da bi rasplivani gosti uspjeli izjednačiti tek sredinom posljednje četvrtine, ali i povesti dvije minute prije kraja... U s(p)retnom raspletu dugoraćani su izjednačili pogotkom Dražena Kujačića, da bi isti igrač dvije sekunde prije kraja utakmice zabio za pobjedu i veselje na tribinama... Uskoro opširnije izvješće (ipak je Čapo napokon zabio gol.. i to kakav!) ...

Piše: Mladen Banović