Kozala - Hrvatski Dragovljac 34:34

RK KOZALA - RK HRVATSKI DRAGOVOLJAC 34:34 (19:16). U posljednjem kolu 1.HRL–jug rukometaši Hrvatskog Dragovoljca otišli su u Rijeku u goste odličnoj ekipi Kozale, želeći dati sve od sebe i pružiti što veći otpor poletnom domaćinu te dostojanstveno ispratiti kraj ove covid-rukometne sezone. Rečeno - učinjeno! U pravoj "run&gun" utakmici u kojoj se prednost često klackala na obje strane, iako je domaćin češće bio u vodstvu, dugoračani su odigrali izvrsno drugo poluvrijeme i prava je šteta što svoju prednost koju su imali zadnjih 20 minuta utakmice ispustili u posljednjoj sekundi utakmice. Kezić je bio siguran iz sedmerca i domaćin je uspio poravnati rezultat na 34:34 i sprječiti pobjedu Dugoraćana. Hrvatski Dragovoljac je na kraju ove čudne sezone završio na 10. mjestu na tablici lige, spreman na iskorake naprijed u novoj sezoni 1.HRL-jug. U Premijer ligu ulazi Trogir. Čestitamo našim rukometašima na solidnoj sezoni i Trogiranima na ulasku u veći rang natjecanja. Pred našim rukometašima je odmor i rukometno ljeto na vrućem pijesku Duća.