III HNL: Primorac 1929 - Omiš 1:0

GolNK PRIMORAC 1929 - NK OMIŠ  1:0 (0:0). Stobrečani nastavljaju uspješan niz pobjeda i nameću se kao favoriti za sam vrh tablice treće lige. Pitanje pobjednika je rješio Ivan Čurić, najbolji igrač domaćina. U prvom poluvremenu Primorac je bio nadmoćniji, s tim da je u 44. minuti najbolju šansu promašio Dilber. Drugi je poluvrijeme domaćin otvorio prigodom Čurića, ali je ostalo 0:0. Omišani su se probudili u 60. i 63. minuti, stvorili su dvije vrlo izgledne prilike no rezultat se nije promjenio. Sve do 83. minute igralo se većinom na sredini terena bez šansi i onda nakon prekršaja gostujućeg igrača na Čuriću šesnaestercu sudac Žilić pokazuje na bijelu točku. Siguran izvođač najstrože kazne je Ivan Čurić koji je tako doveo svoju momčad u vodstvo od 1:0, što je i konačan rezultat utakmice ...