Pogotkom Ivana Šarića do pobjede i nova tri boda

Ivan ŠarićNK OMIŠ – NK HRVACE  1:0 (1:0). Već u 4. minuti postavljen je konačan rezultat utakmice. Duplim pasom domaćina Ivan Šarić je izbio sam pred Cvrlju i još jednom ove sezone riješio utakmicu. Međutim, utakmica se nije nastavila u onom ritmu kakav su Omišani priželjkivali. Gosti iz Hrvaca su preuzeli kontrolu lopte i imali malo veći posjed tijekom prvog poluvremena, no obrana Omiša je bila na razini zadatka. Najbolja prilika gostiju na utakmici bila je kada je Tomić prošao po lijevoj strani, pucao 2 puta, ali nije bilo prolaza pored Boška Baučića koji je imponirao sigurnošću na vratima i potvrdio odličnu formu ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 200.

NK OMIŠ – NK HRVACE  1:0 (1:0)

Piše: Ivan Vulić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

nogometaš OmišaU nastavku nije bilo konkretnih prilika, igralo se na sredini, a svi pokušaji gostiju bili su jalovi naspram dominantne obrane Omiša. Bodovi tako ponovno ostaju na Ribnjaku. Omiš se polako penje na tablici III lige.

Strijelci: 1:0 Šarić (4. min)
Igrač utakmice: Božidar Baučić

Sudac: Ivo Perković (Split) 7
Pomoćnici:  Barić (Srinjine) i Rajčić (Kaštel Stari)