III HNL: Omiš - Zagora 2:0

Omiš pobjedio ZagoruNK OMIŠ – NK ZAGORA  2:0 (1:0). Novom domaćom pobjedom Omišani se polako vraćaju u formu i bježe od dna ljestvice. Po hladnom i vjetrovitom vremenu nadigrali su Zagoru i zaslužili 3 boda. Mrežu Unešićana načeo je Mateo Vučemil u 13. minuti odličnim udarcem sa 20 metara. U 22. minuti dogodio se ključni dio utakmice kada Antonio Peković kreće u solo prodor prema vrataru Vukiću. Vukić izlazi daleko od vrata i zaustavlja loptu rukom na 35 metara od gola nakon čega ga sudac Maržić šalje u svlačionicu ...

III HNL

OMIŠ
Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 200.

OMIŠ – ZAGORA  2:0 (1:0)

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Gosti relativno bezopasni cijelo prvo poluvrijeme, tek u drugom su imali bezuspješnih nekoliko poluprigoda. Zadnjih 10 minuta Omišani su agresivnijom igrom prema naprijed uspjeli stvoriti nekoliko izglednih prigoda, a jednu od njih iskoristio je Muslim u 88. minuti za konačnih 2:0.

Strijelci: 1:0 Vučemil (13. min), 2:0 Muslim (88. min)
Crveni karton: Vukić (22. min) vratar Zagore, igranje rukom van šesnaesterca
Igrač utakmice: Mateo Vučemil