Omiš - Raštane 0:0

nogometNK OMIŠ – NK RAŠTANE 0:0. U derbiju posljednjeg kola 3. HNL jug Omišani su ugostili prvaka Raštane. U susretu dvije rezultatski neopterećene momčadi, domaćini su ipak pokazali nešto više. U prvom dijelu najznačajniji trenuci bili su solidan udarac iz daljine Marina Batura, a na drugoj strani neiskorištena odlična prigoda Dragutina Šiše. Međutim, napadači nisu imali rješenja za odlične vratare oba tima. Najznačajniji dio susreta dogodio se u 70. minuti kada je sudac, nakon dvojbenog igranja rukom Jankovića u šesnaestercu, pokazao na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo kapetan Goran Burčul, no Boško Baučić ga je pročitao ...

OMIŠ

Stadion Anđelko Marušić Ferata. Gledatelja 400.

NK OMIŠ – NK RAŠTANE 0:0.

Piše: Ivan Vulić

Najznačajniji dio susreta dogodio se u 70. minuti kada je sudac, nakon dvojbenog igranja rukom Jankovića u šesnaestercu, pokazao na bijelu točku. Odgovornost je preuzeo kapetan Goran Burčul, no Baučić ga je pročitao. Rezultat se do kraja nije mijenjao.

Na koncu, publika i igrači Omiša zajedno su prijateljski i u sportskom duhu čestitali Raštanama na tituli prvaka lige.