III HNL: Omiš - Uskok 4:1

ivan šarićNK OMIŠ – NK USKOK  4:1 (2:0). Uvjerljiva pobjeda domaćina koji je najveći dio posla odradio već do 50. minute pri rezultatu 3:0. U 16. minuti Jure Žilić je pucao iz slobodnog udarca, Odža je pogriješio i Omiš je poveo 1:0. U 37. oba stopera gostiju ruše Ivana Šarića, no ipak je uspio dodati Vrkiću, sudac pušta prednost koju je Vrkić i iskoristio za 2:0. U 50. minuti Vrkić centrira sa desne strane, pronalazi Jankovića na lijevoj koji asistira za Šarića u izglednoj prigodi i to je 3:0 za domaćine. Nakon toga gosti su preuzeli inicijativu i uspjeli zabiti u 70. minuti odličnim pogotkom Aničića. Točka na "i“ bio je pogodak Koštića na asistenciju Šarića u 86. minuti ...

III HNL

Omiš, Stadion Anđelko Marušić. Gledatelja 300.

Omiš - Uskok 4:1

Piše: Ivan Vulić / SN, SD

OmišaninSudac: Dario Kulušić (Šibenik) 7, Pomoćnici: Nimac (L. Ostrovačke) i Katuša (Zadar)
Strijelci: 1:0 Jure Žilić (16. min), 2:0 Vrkić (37. min); 3:0 Ivan Šarić (50. min); 3:1 Aničić (70. min); 4:1 Koštić (85. min)
Igrač utakmice: Ivan Šarić