Omiš - Kamen 3:2

NK OMIŠ - NK KAMEN  3:2 (1:2) U 12. minuti gosti su došli do prve prilike koju je Kujundžić iskoristio i volejom matirao Boška Baučića za 0:1. U 32. minuti izjednačenje, Bilić asistira za Matea Vučemila koji uklizuje i posprema loptu u mrežu. Pet minuta kasnije, greška obrane domaćih, iskoristio ju je Kamenov Vučemil, Tomislav, i zabio za novo vodstvo gostiju, 1:2. U 50. minuti Žaja je prijetio za goste, Baučić brani njegov udarac. Omiš je počeo pritiskati i tri minute kasnije Tokić odlično pronalazi Klarića pred golom gostiju, koji izjednačuje na 2:2 ...

OMIŠ

Napokon pobjeda u Ribnjaku!

Piše: Ivan Vulić / Slobodna Dalmacija

Tijekom susreta dogodilo se nekoliko situacija u kojima je sudac mogao suditi najstrožu kaznu za Omiš, međutim nije se oglasio. Bez obzira na to, domaći su osjetili da mogu doći do pobjedničkog pogotka, a svi napori došli su na naplatu u sudačkoj nadoknadi kada Mateo Vučemil koristi gužvu pred vratima Ljubičića i šalje loptu u mrežu za prvo ovosezonsko slavlje na Ribnjaku.

Za NK Omiš su igrali: Baučić, (7), Bandov (6.5), Knezović (6,5) (od 35. Hrstić 6,5), Kuvačić (6,5), Pivčević (7), Tokić (7), Koštić (6,5), Bilić (6,5) (od 69. Žilić -), Vučemil (8), Klarić (7,5), Peković (6,5) (od 45. Jurić 6,5).