Orkanu bod iz Prološca

NK OrkanNK MLADOST - NK ORKAN 1:1 (0:0). Proložani su protiv iskusnih i čvrstih igrača iz Dugog Rata uspjeli osvojiti samo jedan bod. U prvih 45 minuta domaćin je imao terensku inicijativu, a Orkanaši su se znalački branili i obranili. U nastavku utakmice Mladost je došla u vodstvo u 53. minuti udarcem s bijele točke. Bartulović, branič Orkana, srušio je Begića u kazneneom prostoru, a sudac je pokazao na jedanaesterac. Siguran realizator bio je Erceg. U 77. minuti istovjetna slika, ali ovaj put u kaznenom prostoru domaćina. Bilić je oborio napadača Orkana, sudac Bešker dosudio je kazneni udarac, a Nemčić je postavio konačnih i realnih 1:1. u idućem kolu Orkan igra u Dugom Ratu s Vinjanima ...