Neretvanac - Orkan 2:1

NK NERETVANAC - NK ORKAN 2:1 (2:1). U 7. minuti igrač domaćina, Zovko, pretrčao je obranu dugoraćana, zaobišao vratara Baučića i asistirao Mariću za vodstvo domaćina. Orkanaši ubrzo uspostavljaju terensku ravnotežu i nakon lijepe kombinacije Miljka i Jukića potonji donosi zasluženo izjednačenje gostima u 19. minuti. No domaćin opet dolazi u vodstvo. Igrala se 35 minuta kada je Mihaljević pronašao Zovka koji spretno pogađa donji kut Baučićevog gola. U samoj završnici Orkan je imao ljutu priliku za izjednačenje i podjelu bodova. U 90. minuti Tokić dolazi u stopostotnu priliku, no vratar Tuta uspjeva sprječiti izjednačenje. Za NK Orkan su u Opuzenu nastupili: Baučić 7, Tokić 6.5, Ljubić 6.5 (od 77. Mandurić -), Miljak 6 (od 71. Roguljić 6.5), Baraban 6.5, Romić 6.5, Marčić 7, Kustura 7, Jukić 6.5, Klarić 6.5, Legčević 6.5 (od 67. Ivanišević 6.5).

Piše: Tomislav Bjeliš / Slobodna Dalmacija