Sloga - Orkan 0:2

NK SLOGA - NK ORKAN 0:2 (0:1). Nogometaši Orkana pobjedili su u Mravincima ekipu domaćina sa 2:0. Dugoračani su dominirali tokom cijele utakmice i zasluženo kući odnose nove bodove. Mrežu domaćina prvi je načeo Damir  Vladušić u 20 minuti. Do kraja poluvremena Orkan je imao nekoliko odličnih prilika za povećanje vodstva, no na odmor se ipak otišlo sa minimalnom prednošću gostiju iz Dugog Rata. Na početku drugog dijela utakmice Orkan kruni dobru igru novim pogotkom. Strijelac drugog gola je mladi Ante Marčić. Do kraja susreta Orkan je mogao i povećati rezultatsku prednost, no na kraju Orkan potpuno zasluženo nosi kući sva tri boda sa lošeg travnjaka igrališta u Mravincima ...