Jadran (T) - Orkan 1:2

NK JADRAN (T) - NK ORKAN 1:2 (0:2). Nogometaši Orkana došli su u Tučepe s najmerom da osvoje tri boda što im je na kraju zasluženo i uspjelo. Početno vodstvo gostima donio je u 22. minuti Tomić preciznim pogotkom iz kaznenog udarca, kojem je prethodio prekršaj ispred vrata Ereša. Za povećanje rezultata zaslužan je Mandurić čiji je precizan udarac sa 25 metara završio uz desnu vratnicu gola Jadrana. U 56. minuti Vidić je s 8 metara točno naciljao ispod grede vratara Bajamića, ali bilo je to sve od domaćih napadača, pa su bodovi sasvim zasluženo otišli u Dugi Rat ...

1.ŽNL
Tučepi. Igralište SC Slatina. Gledatelja 150.

Izvor: Sportske Novosti

U nervoznoj utakmici sudac Pauk pokazao je dva crvena kartona gostima, Voloderu u 22. minuti i Marčiću u 90-toj, što je naposljetku malo pokvarilo dojam o utakmici starih sportskih rivala.

NK Orkan

Za NK ORKAN nastupili su: Bajamić, Voloder, Mandurić, Šušak, Tomić. Šimić, Marčić, Miljak (od 53. Kirevski), Šarić (od 80. Baraban), Grbeša (od 60 Radić), Jukić .