Omladinac - Orkan 0:4, Ivan Šarić prvi strijelac lige

NK OMLADINAC .- NK ORKAN 0:4 (0:2). Prvaci jesenjeg dijela prvenstva povećali su svoju prednost pred pratiteljima za nova tri boda. U Vranjicu se u subotu "nadoknađivala" utakmica 8. kola između domaćeg Omladinca i našeg Orkana. Dugoraćani su u posljednjoj službenoj utakmici ljeta Gospodnjeg 2015. odigrali odlično, ostvarilu uvjerljivu pobjedu, razveselili svoje navijače i znati će u ovo predblagdansko vrijeme malo i proslaviti ovaj uspjeh te se u Novom ljetu početi pripremati za nastavak sezone i ostvarenje dugo željenog cilja, ulaska u veći rang natjecanja.. Čestitke igračima Orkana, i to ne samo seniorima, i ostale natjecateljske kategorije Orkana bilježe odlične igre i rezultate. Čestitke trenerima kluba, i naravno, upravi.

Ivan Šarić prvi strijelac lige

Piše: M.Podrug / Sportske Novosti

U zaostaloj utakmice 8. kola derbije zasluženo pripao momčadi iz Dugog Rata, koji su nanijeli drugi uzastopni poraz od 4:0 Vranjičanima na njihovom terenu. Igrači trenera Gorana Pekasa su potvrdili jesenski klupski naslov a Ivan Šarić naslov najboljeg strijelca lige. Mrežu mladog Davora Matijaša načeo je Ivan Šarić preciznim udarcem neometan s ruba kaznenog prostora u 34. minuti.

Iskusni kapetan Orkana Predrag Šimić je u 41. minuti trasirao put uvjerljivoj pobjedi nakon slabe intervencije domaće obrane. U nastavku su Šarić i Ante Marčić potvrdili izvrsnu formu svoje momčadi, za konačnih 4:0.

nk orkan dugi rat

Za NK ORKAN nastupili su: Baučić 7,5, Galić 7, Balić 7, Baraban 7, Šimić 7,5, Marčić 7,5 (od 75. Vuković -), Grbeša 7,5 (od 65. Miljak -), Šarić 8, Mihovilović 7, Klarić 7 (od 72. Ivanišević -), Mandurić 7.
Trener: Goran Pekas 7,5.