Orkanaši nisu uspjeli 'opozvati' Marića

NK KAMEN - NK ORKAN  3:0 (1:0). Izvrsno otvaranje utakmice domaćina. U 1. minuti susreta u Ivanbegovini Nikola Marić je s lijeve strane dobio loptu od Juričića, izašao pred Boška Baučića i lobom pogodio za vodstvo Kamena. U 58. minuti Marić se opet najbolje snašao u šesnaestercu i pogodio volejom za 2:0. Svoj veliki dan Marić je zaokružio u 63. minuti kad je već izgubljeni “otpadak” opet gurnuo iza Baučića za hat-trick. U idućem kolu gost Kamena je Hajduk, očekuje se velika fešta u Ivanbegovini, a nakon pobjede Omiša kod kuće protiv Zadra naš Orkan je preuzeo začelje tablice 3.HNL-jug. Nije dobro..

Piše: Stipe Ujević / Slobodna Dalmacija

Za NK ORKAN su u Ivanbegovini nastupili: Baučić (5,5), Galić (5), Tokić (5), Baraban (5,5), Romić (5.5), Marčić (5), Jurić (5), Kustura (5.5) (od 62. Miljak -), Jukić (5.5) (od 76. Šimić -), Klarić (5), Mudnić (5) (od 46. Legčević 5).