Orkanski Luka Jurić

NK ORKAN - NK ZMAJ (B) 2:0 (1:0). Prvih pola sata nije se događalo skoro ništa, a onda u 30. minuti lopta dolazi do Luke Jurića koji savršenim udarcem sa 15-ak metara sprema loptu u bliže rašlje za vodstvo domaćina. Do kraja poluvremena bilježimo pogodak Zmaja koji je poništen zbog dvojbenog zaleđa, jedinoga što se može zamjeriti jučer dobrom sucu Sinovčiću. U drugom poluvremenu Abazi izlazi sam na vratara, ali umjesto da doda loptu slobodnom sugiraču, sam je odlučio završiti akciju udarcem. Baučić odlično brani, a opasnu situaciju je ispucavanjem riješio Galić. Poslije promašenog zicera Orkan kažnjava goste. Najbolji pojedinac susreta Luka Jurić u 60. minuti munjevito prolazi po desnom boku, dodaje loptu Klariću, a nakon odbijanca lopta dolazi do Legčevića koji je šalje u nebranjenu mrežu,.. piše Ivan Voloder, novi dopisnik s dugoračkog travnjaka..

Piše: Ivan Voloder / Slobodna Dalmacija

Za NK Orkan u subotu su nova tri boda osvojili Baučič (7), Galić (7), Ljubić (6), Baraban (6.5), Romić (6.5), Kustura (6.5) (od 70. Šimić 6.5), Marčić (6) (od 88. Ivanišević -), Jurić (7.5), Jukić (6.5), Klarić (6.5) (od 85. Pastuović -), Legčević (6.5).
Trener: Goran Šušnjara.