Orkan - Postira 1:1

NK ORKAN - NK POSTIRA SARDI  1:1 (0:1). Podjela bodova na dugoratskoj "ljepotici", pardon, igralištu SC "Dalmacija". Poveli su gosti, a Orkan je izjednačio u nastavku, no nije uspio postići i pobjedonosni pogodak. No krenimo redom.. Susjedski i prekomorski derbi završio je miroljubivo uz dominaciju igre i posjeda lopte domaće momčadi. Gosti su poveli iz kornera u 35 minuti preko Božinovića Mađora, što je ujedno bio i jedini udarac upućen prema golu domaćina. Orkan je dominirao posjedom lopte, stvarao šanse što je rezultiralo suđenjem dva kaznena udarca, od kojih je samo jedan, onaj prvi realiziran (Nikola Tomić). Pogođena stativa iz slobodnog udarca Jukića, prečka Grbeše i poništen gol nakon signaliziranja zaleđa od strane prvog pomoćnog sudca, nisu dozvolili domaćima da uzmu sva tri boda i potvrde dobru igru iz Tučepa...

Izvor: FB NK Orkan

Za NK ORKAN su u nedjelju nastupile sljedeće zvijezde: Bajamić 6.5, Baraban 6.5 (od 64 Miljak 7), Mandurić 6.5, Šušak 6.5, N. Tomić 6.5, Šimić 7, Mihaljević 6.5 (od 46 Radić 7), Kirevski 7, Šarić 7.5, Grbeša 7, Jukić 7.
Trener: Saša Javorčić.