Slaven - Orkan 2:1

NK SLAVEN - NK ORKAN  2:1 (1:1). Orkan je bio bolji u prvom poluvremenu, u kojem se istaknuo domaći vratar Vezilić, s tri odlične obrane. Poveo je Orkan iz jedanaesterca u 22. minuti. Siguran je bio Skelin. I domaćin je zabio gol iz jedanesterca. Bošković u 45. za izjednačenje. U nastavku susreta domaći su preuzeli inicijativu na terenu i pogotkom Čupića u 70. minuti došli do minimalne, ali zaslužene pobjede. U završnici Orkan nije uspio preokrenuti rezultat ...

GRUDA

SC Gnjile. Gledatelja 100.

Piše: N.Miljak / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

STRIJELCI: 0:1 -Skelin (23-11 m), 1:1 - G. Bošković (45 -11 m), 2:1 - B. Cupić (70).
IGRAČ UTAKMICE: Božo Čupić.

NK SLAVEN: Vezilić 7, Saulović 5,5 (od 63. Batista 6), Trković 6,1. Čupić 6, Vodopija 6, D. Bošković 6, Klajić 5,5 (od 46. Marton 6), G. Bošković 6,5, Đurić 5,5 (od 46. Miličić 6), Filipović 6, B. Čupić 7.
Trener: Antonio Bagoje.

NK ORKAN: Vojnović 6, Bartulović 6, Grizelj 5,5, Lejo 6, Ercegović 6, Novakovih 6, Jukić 6, Klarić 5,5 (od 73. Mladin 6), Tokić 6, Skelin 6,5, Mistrić 6 (od 80. Perišić-).
Trener: Romeo Marčić