Podjela bodova u Tučepima

navijačiNK JADRAN (T) - NK ORKAN  2:2 (0:0). Tek u nastavku obje momčadi zaigrale su napadački, pa su postignuta i četiri pogotka. U prvoj minuti nastavka Šimić je donio vodstvo domaćinu, a potom su igrači Orkana iz Dugog Rata, golovima Nemčića u 50. i Bauka, dvije minute kasnije, izjednačili i poveli. Podjelu bodova, stoje najpravedniji ishod, potvrdio je pogotkom raspoloženi Šimić ...

TUČEPI

Igralište SC Slatina. Gledatelja 100.

Piše: S.Brbić / Sportske Novosti
Izvor: Sportske Novosti

Jadran je u 44 godine postojanja kluba, u novu prvenstvu sezonu krenuo je bez pripremne utakmice, stoje bilo vidljivo prikazanom igrom na travnjaku.

Strijelci: 1:0 - Šimić (46), 1:1 - Nemčić (50), 1:2 - Bauk (52), 2:2 - Šimić (72).

Igrač utakmice: Ante Nemčić

Sudac: Drago Mikulić (Split).