Orkan - Primorac 3:1

NK ORKAN - NK PRIMORAC 3:1 (1:0). Već u 17. minuti iskusni Ivan Šarić je za početno vodstvo nabačenu loptu iz kuta sa sedam metara glavom pospremio u mrežu Stobrečana. Početkom nastavka razigrani Luka Jurić u 47. minuti na dodavanje Šarića preciznim udarcem s 10 metara je povećao rezultat, a pola sata kasnije efektno je okončao protunapad Orkana za 3:0. Nakon prekršaja Josipa Pavića u kaznenom prostoru ispred vratara Cara Filipa Augustina, s 11 metara Toni Grković je Primrocu samo ublažio poraz. Čestitke igračima Orkana i treneru na dobroj i ekikasnoj igri te na novoj pobjedi.

Piše: S.Brbić / Sportske Novosti

Za NK ORKAN su nastupili: Car, Voloder (od 46. Pavić), Bekavac, Mandurić, Jukić (od 57. Vučemil), Šarić, Batinović, Jurić, (od 81. Skender), Grubiša; Bradarić, Baraban.
Trener: Antonio Borić.