Orkan - Val 4:1

NK ORKAN - NK VAL 4:1 (1:0). Lijepi sunčan dan okupio je u subotnje popodne oko 150 navijača na tribine SRC Dalmacija u Dugom Ratu koji su mogli uživati u dobroj i efikasnoj utakmici s pregršt lijepih poteza i akcija između Orkana i Vala. Orkan je od početka zaigrao angažirano nastojeći napokon zaustaviti seriju loših rezultata koje su ga dovele na dno tablice lige. Do vodstva protiv Kaštelanske ekipe u kojoj nastupa i jedan mladi dugoraćanin, Josip Bauk, gledatelji su trebali čekati 40-ak minuta. Tek u smiraj prvog poluvremena iskusni je Predrag Šimić konačno loptom zatresao mreżu Vala i oslobodio pritiska svoje suigrače. U nastavku na teren u igru ulazi Ivan Šarić, naš golgeter s bauštela, koji je u razmaku od svega 13. minuta na izvrsne asistencije svojih suigrača majstorski postigao čak tri gola i rješio pobjednika ovog susreta. Poraz momčadi iz Kaštela ublažio je Mate Bajić nakon brzog prodora po desnoj strani Okranove obrane. Ovom pobjedom Orkan je Zmaju iz Makarske prepustio posljednje mjesto na tablici, te nadamo se započeo uspon prema sredini tablice. Čestitke igračima i treneru na prikazanom na terenu.