NK Mladost - NK Orkan 1:3

nogomet - goooolNK MLADOST - NK ORKAN  1:3 (0:0). Proložac. Igralište Šarampov. Gledatelja 200. Strijelci: 0:1 Tokić u 46. min (11m), 1:1 Češljar u 52., 1:2 Tokić u 70. (11m), 1:3 Trogrlić u 90. minuti. Igrač utakmice: Hrvoje Milanović (Orkan). Unatoč tome što su u prvom poluvremenu domaći imali tri zicera i dva kaznena udarca, od od kojih je vratar gostiju Hrvoje Milanović, Biliću obranio, dok je drugog Strinić promašio, domaćin je na kraju izgubio utakmicu. U drugom poluvremenu Orkan je također imao dva kaznena udarca koje je Stipe Tokić realizirao, te tako donio pobjedu Orkanu i drugo mjesto na prvenstvenoj tablici ...