Error
  • JLIB_APPLICATION_ERROR_COMPONENT_NOT_LOADING

Orkanašice slavile u Metkoviću

ŽRK METKOVIĆ – RK ORKAN 14:22 (5:8). Na gostovanje u Metković Orkanašice su krenuli s ciljem ostvarenja pobjede, što su i uspjele, iako nisu pružile najbolju partiju. Nakon nervoznog početka, s velikim brojem tehničkih grešaka, prvi gol dugoračanke postižu tek u 5. minuti, no od tada se utakmica igrala samo u jednom smjeru. Unatoč primjetnim oscilacijama u igri pobjeda rukometašica Orkana u niti jednom trenutku nije dolazila u pitanje...

METKOVIĆ
01.03.2014. Gradska sportska dvorana

2. HRL-jug (ž), 12.kolo

ŽRK METKOVIĆ – RK ORKAN 14:22 (5:8)

Piše: Ivana Banović / rkorkan.com
Izvor: rkorkan.com

rk orkanZahvaljujući našoj dobroj i pokretnoj obrani, Metkovičanke su teško dolazile do prilike za šut, a kada bi to uspjele, gotovo nesavladiva Mladena na golu je „skidala“ velik broj njihovih udaraca i ostavila ih na samo 5 postignutih pogodaka u prvih 30 minuta igre. S druge strane, nismo ni mi zabile puno, no prepreka smo bile same sebi radeći velik broj tehničkih grešaka.

U drugom dijelu utakmice malo pojačavamo i odlazimo na +8 (5:15), te smo s nekoliko uspona i padova u igri održale taj rezultat do samog kraja utakmice. Trener je iskoristio ovu utakmicu i priliku da zaigraju dao svim igračicama s klupe, koje su svoju minutažu zaslužile i dobro odradile, što se vidi na rezultatu, jer unatoč njihovom ulasku u igru domaće igračice nisu uspjele smanjiti razliku.

ŽRK "Metković":  Katarina Barišić, Lana Batinović, Nikolina Šiljeg, Vanesa Marušić 1, Iva Borovac, Ivana Grmoja, Kristina Barišić 8, Sara Bubalo, Antonija Grmoja, Kristina Mordžin, Jaka Jurković, Marina Jakić 2, Marija Paponja 1, Branka Marušić, Iva Dominiković 2;
trener: Mate Nikolić