Orkanašice: Pobjeda i poraz na startu

RK Orkan

ŽRK SINJ - RK ORKAN 14:21 (7:13). RK ORKAN - RK VRANJIC  9:16 (5:8).  Za našim rukometašicama su dvije utakmice. Prva utakmica je završila slavljem uz pobjedu nad ŽRK Sinj od 7 golova razlike, dok je druga utakmica protiv ŽRK Vranjic završila sa gubitkom od 7 razlike. Detalje pročitajte u nastavku...

ŽRK SINJ - RK ORKAN 14:21 (7:13)

Izvor: ŽRK Orkan

U prvoj utakmici dugoraćanke su odigrale jako dobro. Na samom startu dugoraćanke su povele dva razlike i održavale prednost sve do 12. minute kada su sinjanke uspijele izjednačiti na 7:7. Od tog trenutka orkanašice preuzimaju potpunu kontrolu i serijom 6:0 do poluvremena dolaze do prednosti 13:7. U drugom poluvremenu su tu prednost, pa mogli bi reći  rutinski sačuvale.

ŽRK SINJ:
Križanović, Laco(3), , Bešljić, Macan, Matijaševć(7), Radonja(2), Bilandžić, Tomiž, Pletikosić, Jelović, Maras(2), Putnik

RK ORKAN:
Ivana Čopac, Antonela Ivanišević, Marija Krajina, Lucija Laušić(2), Mia Milavić(1),Petra Matković(5),Lana Tomić,  Ivana Tokić, Marija Banović(1), Lorena Brzović, Ana Budić(6), Katarina Burnać, Anica Rako, Helena Banović(6), Marija Perlain, Antonija Garac

RK Orkan

RK ORKAN - RK VRANJIC  9:16 (5:8)

U drugu utakmicu domaće igračice ušle su jako motivirano i angažirano za razliku od gošći koje kao da je zadovoljila pobjeda u prvoj utakmici. Takvim angažmanom vranjičanke su mic po mic tokom cijele utakmice povečavale prednost do konačnih 9:16.