56. Splitsko ljeto - Program

Sveti dujeOvogodišnje 56. Splitsko ljeto počinje 14. srpnja i traje do 14. kolovoza, imati će tri premijere, a ponuditi će 34. operna, dramska, plesna, koncertna i filmska naslova uključujući i likovne izložbe, kazano je na predstavljanju programa ljeta kojeg donosimo u nastavku  ...


56. SPLITSKO LJETO

 

Program

14. 07. Srijeda 20:00
Hari Ivančić: Zemljina kora, zemljina koža
Palača Milesi / Galerija Kula

14. 07. Srijeda 21:00
Svečano otvaranje 56. Splitskog ljeta
Trg Republike – Prokurative

PREMIJERA 14. 07. Srijeda 21:00
Giuseppe Verdi:  Otello
Trg Republike – Prokurative

15. 07. Četvrtak 20:00
Hrvatska novinska fotografija 2009
Galerija fotografije, Marmontova

15. 07. Četvrtak 21:00
Mike Bartlett: Moje dijete
Podrumi Dioklecijanove palače

16. 07. Petak 21:00
Mike Bartlett: Moje dijete
Podrumi Dioklecijanove palače

16. 07. Petak 21:00
Giuseppe Verdi:  Otello
Trg Republike – Prokurative

17. 07. Subota 21:00
Mike Bartlett: Moje dijete
Podrumi Dioklecijanove palače

18. 07. Nedjelja 22:00
Teatr Ósmego Dnia, Poznanj, Poljska
Arka

Igralište rukometnog kluba Split

19. 07. Ponedjeljak 21:00
T. Riley, B. Bartok, R. Shankar, A. Piazzola: Izgubljene pjesme - Stefan Milenkovich (violina) - Edin Karamazov (gitara)
Meštrovićeve crikvine – Kaštilac

PREMIJERA 20. 07. Utorak 21:00
Ivan Kovačić: Smij i suze starega Splita
Sustipan

21. 07. Srijeda 21:00
Ivo Tijardović: Spli'ski akvarel
Trg Republike – Prokurative

22. 07. Četvrtak 21:00
Ivan Kovačić: Smij i suze starega Splita
Sustipan

23. 07. Petak 20:00
Dalibor Stošić: Likovna monografija
Galerija Meštrović

23. 07. Petak 21:00
Ivan Kovačić: Smij i suze starega Splita
Sustipan

23. 07. Petak 21:00
J. S. Bach, F. Schubert, D. Popper, I. Kuljerić, G. Sollima, A. Piatti: Ansambl Cellomania
Meštrovićeve crikvine – Kaštilac

24. 07. Subota 21:00
Ivan Kovačić: Smij i suze starega Splita
Sustipan

25. 07. Nedjelja 21:00
Ivan Kovačić: Smij i suze starega Splita
Sustipan

25. 07. Nedjelja 22:00
Mejrema Reuter: Narod i ljubav
Muzej grada Split – Papalićeva palača

26. 07. Ponedjeljak 21:00
Dom kulture “Kristalna kocka vedrine” - Gradsko kazalište Sisak / Zijah A. Sokolović
David Harrower:  Kos
Carrarina poljana

26. 07. Ponedjeljak 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

26. 07. Ponedjeljak 22:00
Mejrema Reuter: Narod i ljubav
Muzej grada Split – Papalićeva palača

27. 07. Utorak 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

27. 07. Utorak 21:00
Mate Matišić trio: Večer Gipsy jazza - posveta Djangu Reinhardtu
Meštrovićeve crikvine – Kaštilac

28. 07. Srijeda 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

28. 07. Srijeda 21:00
Trafik
Selma Banich, Mila Čuljak, Edvin Liverić, Magdalena Lupi i Silvia Marchig: Destinacija Trafik: Divljač
Carrarina poljana

28. 07. Srijeda 21:00
Zagrebačko kazalište mladih i La Mama New York
Zdenko Mesarić:  Garaža
Dom mladeži

29. 07. Četvrtak 21:00
Zagrebačko kazalište mladih i La Mama New York
Zdenko Mesarić:  Garaža
Dom mladeži

30. 07. Petak 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

31. 07. Subota 21:00
Jakov Gotovac: Ero s onoga svijeta
Vrlika, Česma

31. 07. Subota 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

01. 08. Nedjelja 20:00
Zlatko Bourek: Bećarska rapsodija
Galerija Meštrović

01. 08. Nedjelja 21:00
F. Schubert, J. Brahms, R. Schumann: Gudački kvartet Tartini
Galerija Meštrović

01. 08. Nedjelja 21:00
Najbolje od 57. festivala igranog filma u Puli
Ljetno kino Bačvice

02. 08. Ponedjeljak 21:00
Carlo Goldoni: Ribarske svađe
Lučica Spinut, Prva voda

02. 08. Ponedjeljak 21:00
F. Chopin, R. Schumann, M. Ravel: Kemal Gekić, glasovir
Foyer HNK Split

03. 08. Utorak 20:00
Bane Milenković: Slike 9/8
Palača Milesi

PREMIJERA 03. 08. Utorak 21:00
Rami Be'er:  Dodir
HNK Split

04. 08. Srijeda 21:00
Carlo Goldoni: Ribarske svađe
Lučica Spinut, Prva voda

04. 08. Srijeda 21:00
Rami Be'er:  Dodir
HNK Split

06. 08. Petak 21:00
Carlo Goldoni: Ribarske svađe
Lučica Spinut, Prva voda

06. 08. Petak 21:00
Rami Be'er:  Dodir
HNK Split

07. 08. Subota 21:00
Carlo Goldoni: Ribarske svađe
Lučica Spinut, Prva voda

08. 08. Nedjelja 21:00
Glazbeni mozaik - ansambl Acoustic Project
Meštrovićeve Crikvine – Kaštilac

10. 08. Utorak 20:00
Andriana Škunca: Novaljski svjetlopis
Galerija fotografije, Marmontova

11. 08. Srijeda 21:00
Kazalište Ulysses
Ivo Štivičić / Miroslav Krleža: Pijana noć 1918.
Galerija Meštrović

12. 08. Četvrtak 21:00
Ulyssess teatar
Miroslav Krleža: Moj obračun s njima
Galerija Meštrović

13. 08. Petak 21:00
Euro Classic Festival - Orkestar mladih
HNK Split

14. 08. Subota 21:00
Paco Peña flamenco plesna družina: A compás!
Galerija Meštrović

14. 08. Subota 22:30
Dodjela nagrada Judita i zatvaranje Festivala
Galerija Meštrović

Povezani članci

Who's Online

We have 274 guests and no members online